Archive

9 dec

Zrub Ontario Tále

Jedinečný zrub Ontario vás uchváti svojou charizmou a vôňou kvalitného dreva. Nachádza sa v srdci nedotknutej prírody, no zároveň v blízkosti lokálnych atrakcií. Svojím luxusným vybavením vyhovie aj náročným.

READ MORE
20 sep

Luxusná chata Polomka

Doprajte si luxus obklopený prírodou v štýlovo zariadenej chate priamo pod hoľou Homôlka, v lone Nízkych Tatier. Užite si množstvo aktivít, ktoré poskytuje okolitá príroda a následne relaxujte vo vírivke na terase.

READ MORE
14 jún

Luxusná drevenica Tále

Unikátna drevenica s výnimočnou atmosférou a luxusným zariadením. Vďaka perfektnej polohe pod Chopkom a Ďumbierom ponúka skvelý relax v prírode, ale zároveň výbornú prístupnosť k miestnym atrakciám.

READ MORE
30 dec

Apartmán Romana Nová Lesná

Doprajte si zaslúžený relax v moderne zariadenom apartmáne, ktorý je zasadený priamo v srdci tatranskej prírody. Ponúka perfektné možnosti na oddych pre rodiny s deťmi.

READ MORE
30 dec

Apartmán Anna Chopok Juh

Moderný apartmán priamo pod lyžiarskym strediskom Jasná Chopok Juh je perfektným miestom na relax pre všetkých milovníkov zimných športov, ale aj rodiny s deťmi.

READ MORE
2 nov

Apartmán Rose Chopok

Štýlovo zariadený apartmán vo fantastickej lokalite, priamo pod lyžiarskym strediskom Ski Jasná Chopok Juh. Ponúka relax pre partie kamarátov aj rodiny s deťmi.

READ MORE
2 nov

Apartmán Amélia Tále

Vychutnajte si relax pod Chopkom, vo vzdušnom apartmáne s moderným zariadením. Z terasy si užijete výhľad na Nízke Tatry a atmosféru bývania v srdci prírody dotvára neďaleký potok.

READ MORE
27 okt

Apartmán Emilka Tále

Apartmán situovaný v lone Nízkych Tatier je skvelým miestom na rodinnú dovolenku. Rozmazná vás svojím vybavením, pre deti je k dispozícii postieľka a detský kútik.

READ MORE
27 okt

Chata Očovan Krpáčovo

Chata Očovan sa nachádza v tichej chatovej oblasti obklopenej nádhernou prírodou. Je skvelým miestom na únik z uponáhľaného sveta a vychutnanie si zaslúženého relaxu.

READ MORE
27 okt

Luxusná drevenica Zuberec

V jedinečnej drevenici zažijete oravskú prírodu v jej plnej kráse. Vychutnať si môžete súkromný welness, k dispozícii je vonkajšie posedenie s grilom a vybavenie pre deti.

READ MORE