Archive

1 dec

Chata Bystrá

Moderná a elegantne zariadená Chata Bystrá sa nachádza v nádhernom horskom prostredí. Ponúka ideálne miesto na oddych, zábavu a športovanie pre menšie, ale aj väčšie skupiny ľudí.

READ MORE
2 jún

Luxusný Zrub Ďurík

Luxusný zrub pod Chopkom, v malebnej dedinke Bystrá, vás uchváti svojou tradičnou atmosférou, ktorá je doplnená o moderné technológie. Počas svojho pobytu môžete využívať infra saunu či vonkajšiu vírivku.

READ MORE
2 jún

Mezonetový apartmán Srdiečko

Priestranný novo-postavený mezonetový apartmán s 10 pevnými lôžkami a prístelkou poteší každého milovníka kvalitného dreva, ale aj moderného vybavenia.

READ MORE
2 jún

Apartmán so saunou a balkónom

Štýlový novo-postavený apartmán vybavený saunou, vhodný pre 6 až 8 hostí. Lokalizovaný je v prírodnom prostredí, len 500 metrov od strediska Jasná.

READ MORE
9 dec

Zrub Ondrej Tále

Jedinečný zrub Ondrej vás uchváti svojou charizmou a vôňou kvalitného dreva. Nachádza sa v srdci nedotknutej prírody, no zároveň v blízkosti lokálnych atrakcií. Svojím luxusným vybavením vyhovie aj náročným.

READ MORE
20 sep

Luxusná chata Polomka

Doprajte si luxus obklopený prírodou v štýlovo zariadenej chate priamo pod hoľou Homôlka, v lone Nízkych Tatier. Užite si množstvo aktivít, ktoré poskytuje okolitá príroda a následne relaxujte vo vírivke na terase.

READ MORE
14 jún

Luxusná drevenica Tále

Unikátna drevenica s výnimočnou atmosférou a luxusným zariadením. Vďaka perfektnej polohe pod Chopkom a Ďumbierom ponúka skvelý relax v prírode, ale zároveň výbornú prístupnosť k miestnym atrakciám.

READ MORE
30 dec

Apartmán Romana Nová Lesná

Doprajte si zaslúžený relax v moderne zariadenom apartmáne, ktorý je zasadený priamo v srdci tatranskej prírody. Ponúka perfektné možnosti na oddych pre rodiny s deťmi.

READ MORE
30 dec

Apartmán Anna Chopok Juh

Moderný apartmán priamo pod lyžiarskym strediskom Jasná Chopok Juh je perfektným miestom na relax pre všetkých milovníkov zimných športov, ale aj rodiny s deťmi.

READ MORE
2 nov

Apartmán Rose Chopok

Štýlovo zariadený apartmán vo fantastickej lokalite, priamo pod lyžiarskym strediskom Ski Jasná Chopok Juh. Ponúka relax pre partie kamarátov aj rodiny s deťmi.

READ MORE