Archive

14 jún

Luxusná Drevenica Tále

Unikátna drevenica s výnimočnou atmosférou a luxusným zariadením. Vďaka perfektnej polohe pod Chopkom a Ďumbierom ponúka skvelý relax v prírode, ale zároveň výbornú prístupnosť k miestnym atrakciám.

READ MORE
30 dec

Apartmán Romana Nová Lesná

Doprajte si zaslúžený relax v moderne zariadenom apartmáne, ktorý je zasadený priamo v srdci tatranskej prírody. Ponúka perfektné možnosti na oddych pre rodiny s deťmi.

READ MORE
30 dec

Apartmán Anna Chopok Juh

Moderný apartmán priamo pod lyžiarskym strediskom Jasná Chopok Juh je perfektným miestom na relax pre všetkých milovníkov zimných športov, ale aj rodiny s deťmi.

READ MORE
2 nov

Apartmán Rose Chopok

Štýlovo zariadený apartmán vo fantastickej lokalite, priamo pod lyžiarskym strediskom Ski Jasná Chopok Juh. Ponúka relax pre partie kamarátov aj rodiny s deťmi.

READ MORE
2 nov

Apartmán Amélia Tále

Vychutnajte si relax pod Chopkom, vo vzdušnom apartmáne s moderným zariadením. Z terasy si užijete výhľad na Nízke Tatry a atmosféru bývania v srdci prírody dotvára neďaleký potok.

READ MORE
27 okt

Apartmán Emilka Tále

Apartmán situovaný v lone Nízkych Tatier je skvelým miestom na rodinnú dovolenku. Rozmazná vás svojím vybavením, pre deti je k dispozícii postieľka a detský kútik.

READ MORE
27 okt

Chata Očovan Krpáčovo

Chata Očovan sa nachádza v tichej chatovej oblasti obklopenej nádhernou prírodou. Je skvelým miestom na únik z uponáhľaného sveta a vychutnanie si zaslúženého relaxu.

READ MORE
27 okt

Chata Olexa Lopušná dolina

Priestranná chata Olexa je zasadená do malebnej prírody neďaleko Vysokých Tatier a mesta Svit. Poteší vás tradičnou chatovou atmosférou, krbom a plne vybavenou kuchyňou.

READ MORE
27 okt

Luxusná drevenica Zuberec

V jedinečnej drevenici zažijete oravskú prírodu v jej plnej kráse. Vychutnať si môžete súkromný welness, k dispozícii je vonkajšie posedenie s grilom a vybavenie pre deti.

READ MORE
16 okt

Drevenica Polomka

Domácimi majstrami postavená drevenica vás chytí za srdce svojím charakterom. Tradíciu prepája s komfortnými modernými prvkami – Magio TV, wi-fi a kompletnou výbavou pre deti.

READ MORE