Our rooms

Chaty

Chata Bystrá

14 HOSTIA

Moderná a elegantne zariadená Chata Bystrá sa nachádza v nádhernom horskom prostredí. Ponúka ideálne miesto na oddych, zábavu a športovanie pre menšie, ale aj väčšie skupiny ľudí.

BOOK NOW FROM 299 €
Pod Chopkom Nízke Tatry FULL INFO

Chaty

Luxusný Zrub Ďurík

10 HOSTIA

Luxusný zrub pod Chopkom, v malebnej dedinke Bystrá, vás uchváti svojou tradičnou atmosférou, ktorá je doplnená o moderné technológie. Počas svojho pobytu môžete využívať infra saunu či vonkajšiu vírivku.

BOOK NOW FROM 299 €
Pod Chopkom Nízke Tatry FULL INFO

Chaty

Zrub Ondrej Tále

10 HOSTIA

Jedinečný zrub Ondrej vás uchváti svojou charizmou a vôňou kvalitného dreva. Nachádza sa v srdci nedotknutej prírody, no zároveň v blízkosti lokálnych atrakcií. Svojím luxusným vybavením vyhovie aj náročným.

BOOK NOW FROM 239 €
detský kútik detská postieľka 2+ toaliet kotlík gril krb wifi FULL INFO

Chaty

Luxusná chata Polomka

15 HOSTIA

Doprajte si luxus obklopený prírodou v štýlovo zariadenej chate priamo pod hoľou Homôlka, v lone Nízkych Tatier. Užite si množstvo aktivít, ktoré poskytuje okolitá príroda a následne relaxujte vo vírivke na terase.

BOOK NOW FROM 80 €
detský kútik detská postieľka wellness gril krb wifi kotlík 2+ toaliet FULL INFO

Chaty

Luxusná drevenica Tále

14 HOSTIA

Unikátna drevenica s výnimočnou atmosférou a luxusným zariadením. Vďaka perfektnej polohe pod Chopkom a Ďumbierom ponúka skvelý relax v prírode, ale zároveň výbornú prístupnosť k miestnym atrakciám.

BOOK NOW FROM 319 €
wifi altánok gril krb 2+ toaliet kotlík wellness detská postieľka detský kútik FULL INFO

Chaty

Luxusná drevenica Zuberec

18 HOSTIA

V jedinečnej drevenici zažijete oravskú prírodu v jej plnej kráse. Vychutnať si môžete súkromný welness, k dispozícii je vonkajšie posedenie s grilom a vybavenie pre deti.

BOOK NOW FROM 440 €
altánok 2+ toaliet kotlík gril krb wifi Luxusná drevenica Zuberec wellness detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Chaty

Drevenica Emilka

11 HOSTIA

60 m²

Drevenica sa nachádza v malebnej Horehronskej dedinke Polomka a ponúka rodinnú atmosféru pre maximálne 11 ľudí. Počet izieb 4. Okrem iného v drevenici nájdete wifi, Magio TV, umývačku riadu,...

BOOK NOW FROM 120 €
wifi 2+ toaliet altánok krb gril kotlík Drevenica Emilka detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Chaty

Chata Očovan Krpáčovo

7 HOSTIA

Priestranná chata Očovan sa nachádza v tichej chatovej oblasti obklopenej nádhernou prírodou. Je skvelým miestom na únik z uponáhľaného sveta a vychutnanie si zaslúženého relaxu v prírode.

BOOK NOW FROM 145 €
wifi kotlík gril 2+ toaliet krb Chata Očovan Krpáčovo edukatívne knižky detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Chaty

Drevenica Polomka

11 HOSTIA

150 m²

Domácimi majstrami postavená drevenica vás chytí za srdce svojím charakterom. Tradíciu prepája s komfortnými modernými prvkami – Magio TV, wi-fi a kompletnou výbavou pre deti.

BOOK NOW FROM 40 €
altánok 2+ toaliet kotlík gril krb wifi detský kútik detská postieľka Drevenica Polomka edukatívne knižky FULL INFO