Objekty na prenájom

Objekty na prenájom

Objekty na prenájom

  • Všetky objekty

  • Chaty

  • Apartmány

    • Všetky objekty
    • Chaty
    • Apartmány
CHECK-IN

30

jún
CHECK-OUT

01

júl
HOSTIA

1

NOCÍ

1

Max. cena za noc :

Vybavenie :

edukatívne knižky

detský kútik

detská postieľka

wellness

altánok

2+ toaliet

kotlík

gril

krb

wifi

Lokalita :

Pri potoku

Trangoška

Pod lesom

Tatranská Lomnica

Západné Tatry

Nízke Tatry

V lese

Vysoké Tatry

Orava

Pod Chopkom

Horehronie

Branch Stars :

Luxusná Drevenica Tále

14 HOSTIA

Unikátna drevenica s výnimočnou atmosférou a luxusným zariadením. Vďaka perfektnej polohe pod Chopkom a Ďumbierom ponúka skvelý relax v prírode, ale zároveň výbornú prístupnosť k miestnym atrakciám.

wifi altánok gril krb 2+ toaliet kotlík wellness detská postieľka detský kútik FULL INFO

Luxusná drevenica Zuberec

18 HOSTIA

V jedinečnej drevenici zažijete oravskú prírodu v jej plnej kráse. Vychutnať si môžete súkromný welness, k dispozícii je vonkajšie posedenie s grilom a vybavenie pre deti.

altánok 2+ toaliet kotlík gril krb wifi Luxusná drevenica Zuberec wellness detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Luxusný zrub Tatranská Lomnica

10 HOSTIA

96 m²

Luxusný Zrub Tatranská Lomnica sa nachádza pod vrcholkami Vysokých Tatier, na ktoré má krásny výhľad. Kapacita 10 osôb v 4 izbách. K dispozícii je vírivka, biliard, stolný futbal, šípky.

altánok 2+ toaliet kotlík gril krb wifi wellness Luxusný zrub Tatranská Lomnica detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Drevenica Emilka

11 HOSTIA

60 m²

Drevenica sa nachádza v malebnej Horehronskej dedinke Polomka a ponúka rodinnú atmosféru pre maximálne 11 ľudí. Počet izieb 4. Okrem iného v drevenici nájdete wifi, Magio TV, umývačku riadu,...

wifi 2+ toaliet altánok krb gril kotlík Drevenica Emilka detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Chata Očovan Krpáčovo

7 HOSTIA

Priestranná chata Očovan sa nachádza v tichej chatovej oblasti obklopenej nádhernou prírodou. Je skvelým miestom na únik z uponáhľaného sveta a vychutnanie si zaslúženého relaxu v prírode.

wifi kotlík gril 2+ toaliet krb Chata Očovan Krpáčovo edukatívne knižky detský kútik detská postieľka edukatívne knižky FULL INFO

Drevenica Polomka

11 HOSTIA

150 m²

Domácimi majstrami postavená drevenica vás chytí za srdce svojím charakterom. Tradíciu prepája s komfortnými modernými prvkami – Magio TV, wi-fi a kompletnou výbavou pre deti.

altánok 2+ toaliet kotlík gril krb wifi detský kútik detská postieľka Drevenica Polomka edukatívne knižky FULL INFO

Chata Olexa Lopušná dolina

7 HOSTIA

Útulná chata Olexa je zasadená do prírody neďaleko Vysokých Tatier a mesta Svit. Poteší vás tradičnou chatovou atmosférou, veľkým krbom a plne vybavenou kuchyňou.

altánok kotlík krb gril wifi detský kútik detská postieľka edukatívne knižky Chata Olexa Lopušná dolina edukatívne knižky FULL INFO

Apartmán Rose Chopok

6 HOSTIA

Štýlovo zariadený apartmán vo fantastickej lokalite, priamo pod lyžiarskym strediskom Ski Jasná Chopok Juh. Ponúka dokonalý relax pre partie kamarátov aj rodiny s deťmi.

wifi altánok Apartmán Rose Chopok detský kútik edukatívne knižky FULL INFO

Apartmán Anna Chopok Juh

5 HOSTIA

Moderný apartmán priamo pod lyžiarskym strediskom Jasná Chopok Juh je perfektným miestom na relax pre všetkých milovníkov zimných športov, ale aj rodiny s deťmi.

wifi edukatívne knižky detský kútik detská postieľka FULL INFO

Apartmán Amélia Tále

4 HOSTIA

Vychutnajte si relax pod Chopkom, vo vzdušnom apartmáne s moderným zariadením. Z terasy si užijete výhľad na Nízke Tatry a atmosféru bývania v srdci prírody dotvára neďaleký potok.

altánok krb wifi detský kútik detská postieľka Apartmán Amélia Tále edukatívne knižky FULL INFO

Apartmán Emilka Tále

7 HOSTIA

Moderne zariadený apartmán situovaný v lone Nízkych Tatier je skvelým miestom na rodinnú dovolenku. Rozmazná vás svojím vybavením, pre deti je k dispozícii postieľka a detský kútik.

wifi altánok detský kútik detská postieľka Apartmán Emilka Tále edukatívne knižky FULL INFO

Apartmán Romana Nová Lesná

3 HOSTIA

Doprajte si zaslúžený relax v moderne zariadenom apartmáne, ktorý je zasadený priamo v srdci tatranskej prírody. Ponúka perfektné možnosti na oddych pre rodiny s deťmi.

edukatívne knižky detský kútik detská postieľka wifi FULL INFO